Erenköy Evden Eve Nakliyat 
0 216 393 23 35 info@tasiroglunakliyat.com

Erenköy Evden Eve Nakliyat


2019-10-04 / ÖZKANLAR AJANS

Paylaş Paylaş Paylaş

Erenköy Evden Eve Nakliyat 

Ev taşıma sektörü gelişen ve büyüyen bir sektör haline geldiğini hepimiz çok iyi bilmekteyiz eğer sizde evinizi taşıyacaksanız mutlaka biraz vakit ayırıp sizlere hazırladığımız bu yazımızı okuyun çünkü sizlere ev taşımaya karar verdiğiniz andan itibaren başlayıp bu sürecin sonuna kadar gelişen konuları ve yapmanız gerekenleri sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatıp açıklamaya çalışacağız çünkü Evden Eve Nakliyat sektörü her ne kadar olumlu ve faydalı bir sektör olsa da doğru seçimler ve doğru adımlar atmadığınız zaman da bir o kadar saç baş yoldurtan bir hizmet türlüdür. 

 

Erenköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere  Dikkat Etmeliyim

Öncelikle sizlere şunu belirtelim doğru bir firma seçerseniz doğru bir şekilde taşınmış olursunuz, fakat araştırma yapmadan sadece fiyat odaklı olursanız mutlaka bir çok sorunla karşılaşırsınız, neden diyecek olursanız, alacağınız hizmet bedeli çok uygun bir fiyat olursa mutlaka alacağınız Evden Eve Nakliyat hizmeti de bir o kadar ucuza kaçınılmış ekip ve ekipmanlarla olacaktır. Bu şu demek değildir en yüksek fiyatla taşınmak en iyi hizmet olacağı, iyi bir hizmet almak istiyorsanız öncelikle Erenköy Evden Eve Nakliyat Firmasını iyi bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Firmanın yorumlarını, iş geçmişini referanslarını, ekiplerini ve ekipmanlarını başta olmak üzere iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Ayrıca firmanın çalışma resimlerini mutlaka incelemeniz gerekiyor bu sayede eşyalarınız nasıl bir şekilde taşınacağı konusunda bir fikriniz olacaktır. Bizim çalışma resimlerimizi ve ambalaj görüntülerimizi incelemek isterseniz FOTO GALERİ bölümünden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

 

Erenköy Evden Eve Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler 

Ev taşımak için sizlere verdiğimiz tavsiyelerle sizlere uygun olan firmayı seçtiğinizi farz edelim ki umarız bu firma bizizdir. ☺ bundan sonraki süreç nasıl olmalı, neler yapılmalı, sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatalım. Öncelikle seçtiğiniz Erenköy Evden Eve Nakliyat firmasının kurumsal bir firma olduğundan emin olmanız gerekiyor. Peki bunu nasıl anlayabilirsiniz? Tabi ki de firma yetkilisiyle görüşüp ofis adresini alıp mutlaka yüz yüze görüşmek istemeniz gerekiyor. Bu sayede taşınma esnasında veya sonrasında her türlü bir sorununuz olduğu takdirde gidip görüşeceğiniz bir yerin olması şart. Daha sonra ofise gidip yüz yüze öncelikle sözlü konuşup detayları ve özelikle fiyatınızı belirlemek sizin için sağlıklı bir yol olacaktır. Ve mutlaka. Görüştüğünüz ve anlaştığınız tüm maddeleri bir bir yazılı olacağı Sözleşme evraklarını karşılıklı olarak imzalamanız gerekiyor bu sayede taşınma süreci elinizde olan sözleşme maddeleri ile uyumlu bir şekilde gerçekleştirilecektir. Aksi takdirde elinizde bir sözleşme evrakı yok ise ve firmanın belirli bir adresi yok ise bir çok sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz bunlardan en önemli olanlar da, taşınma tarihine uymamak, taşınma esnasında ekstra para talepleri ve kalitesiz bir işçilik göstererek eşyalarınızda ciddi zararlar meydana gelebilir. Ve tüm bu olayların karşısında hukuken eliniz boş kalacaktır. Bundan dolayı mutlaka sizlere tavsiye ettiğimiz bu adımları doğru bir şekilde uygulamanız gerekiyor. 

 

Erenköy Evden Eve Nakliyat İçin Ekspertiz 

Sizlere tarif ettiğimiz bir şekilde öncelikle firma araştırmasını yaptınız ve sizin için doğru olduğu düşündüğünüz firma ile anlaştınız ve güvenilir olduğuna ikna oldunuz  daha sonra yapmanız gereken diğer konuda ekspertiz talebinde bulunmak, çünkü ekspertiz Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken çok önemli bir konuma sahiptir. Çünkü bir firma yapacağı işi görmediği takdirde taşınma günü adresinize geldikleri zaman türlü sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunlardan başlıca eşya çok, kat yüksek, kamyon yanaşamıyor veya eşyalarınız kaba kamyon almaz gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Onun için mutlaka anlaştığınız firmadan ekspertiz talebinden bulunun. Ekspertiz personeli adresinize geldiği zaman öncelikle kamyonun duracağı konumu belirler, kat Yüksek ise sizler için asansör tahsisini ister ve eşyalarınıza yerinde bakarak gerekli eleman ve kamyon teminini sağlar. Bu sayede taşınma gününde firma keşif yaptığı için sizlerden hiç bir şekilde ekstra para talebinde bulunmayacaktır. Erenköy'de Evden Eve Nakliyat hizmeti alacak olursanız mutlaka ekspertiz talebinde bulunup sorunsuz bir Ev Taşıma keyfini çıkarın. 

 

Erenköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı ekspertiz yaptıktan sonra mutlaka firmadan sigorta talebinde bulunun, çünkü sigorta taşınmadan doğacak her türlü zarar ve ziyana karşı sizin güvenceniz olacaktır. Aksi takdirde eşyalarınıza gelecek zararların karşısında muhatap bulamazsınız. Günümüz taşınmalarda maalesef ki çoğu müşterimiz sigorta talebinde bulunmayıp taşınırlar ve hemen akabinde sorunlar baş göstermeye başlıyor.  Örnek verecek olursak bir beyaz eşyanız taşınma esnasında zarar gördüğünü var sayalım ve kullanılmaz hale geldi, bu türlü durumlarda sigorta şirketinin eksperi gelip zararı tespit ediyor ve tarafınıza zararınızı ödemekle yükümlü oluyor.  Aksi takdirde sigortanız yok ise zararınız maalesef ki cebinizden gitmiş olur. Eğer Erenköy'de Evden Eve Nakliyat hizmeti alacaksanız bu tavsiyemizi de mutlaka aklınızda bulundurun. 

 

Erenköy Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Şimdi sizlere Evden Eve Nakliyat hizmetinin en önemli olan faktörlerinden biri olan Asansörlü Taşımacılık hizmetinden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle nedir bu asansör sistemi onu söyleyelim, mobil asansör yüksek katlara kolaylıkla eşya taşıtmak için başta Almanya’da ve sektörün gelişiminden sonra ülkemizde'de farklı firma isimleri altında üretilmektedir. Dediğimiz şekilde bu mobil asansör sistemleri yüksek katlara kolaylıkla ulaşabilmek için üretilmiş olup ekstra olarak da güvenli bir taşıma sürecine yardımcı olmaktadır. Nasıl mı? Şöyle ki düşünün 5. kata eşyanızı taşıyacaksınız ve asansör sistemini kullanmadınız normal merdivenle eşyalarınızı çıkartmaya karar verdiniz, eşyalarınız kamyondan alınıp dairenize çıkana kadar çeşitli zararlar görür ve ayrıca sizlere başka zararlar da çıkartmaktadır. Bina girişine geldiği zaman dış kapılara çarpma ve sürtme riski çok yüksektir, merdivende yukarı çıkma esnasında duvar kirişlerine ve merdiven koruma demirlerine çarparak ciddi zararlar oluşabilmektedir. Sadece eşyalarınızda değil binanın da zararları oluşarak maddi kayıp yaşama riskiniz çok yüksektir. Peki eşyalar dairenin kapısına kadar çıktıktan sonra süreç sonlanıyor mu? Tabi ki hayır! Çünkü her eşya farklı bir odaya gitmesi gerekiyor ve orada da bir riskli yolculuk başlıyor. Daire giriş kapısı ve oda giriş kapıları eşyalarınızı bekleyen bir diğer engellerdir. Sizlere asansör sistemi olmadan taşınırken önünüzde bulunan riskleri anlatmış olduk peki asansör sistemi kullanarak Evden Eve Nakliyat hizmeti alırsanız nasıl olacak hemen hızlıca onu anlatalım sizlere... Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti aldığınız zaman eşyalarınız ve dairenizin zarar görmesi neredeyse imkansızdır. Çünkü eşyalarınız Asansörlü Sistem sayesinde adeta havada bir yolculuk yaparak dairenizin içine kadar ulaşabilmektedir. Ve bu sayede ne eşyalarınız nede daireniz zarar görür bu sebeplerden dolayı Erenköy'de Evden Eve Nakliyat hizmeti alacaksanız ve bina katınız yüksek olup yük asansörü yok ise binada firmamızdan mutlaka Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetinin talebinde bulunun. 

 

Erenköy Ambalajlı Evden Eve Nakliyat 

Evden Eve Nakliyat hizmetinde bizce en önemli bir konusu da mutlaka Ambalajlı Taşımacılıktır çünkü ambalajlı olmadan bir eşyanın taşıması felakettir. Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve firmamız bu konuda çok gelişmiş ve yıllarca tecrübeli elemanlarla sizlere bu hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Son teknoloji ile üretilen ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı pat pat naylonlarla sarıyor ve taşınmaya hazır bir hale getiriyoruz, bu sayede eşyalarınız özellikle yere indirilip kaldırılırken kirlenir ve sürtünmeden dolayı ciddi zararlar görebilmektedir. Sizler bizden Erenköy'de Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken sizlere nasıl bir işçilik göstereceğimizi 

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

 

Erenköy Marangozlu Evden Eve Nakliyat

Marangozlu Taşımacılık günümüz taşımalarında olmazsa olmaz bir hizmet türüdür. Çünkü biliyorsunuz ki bir taşınma işlemi yapılmadan önce mutlaka mobilyaların sökülmesi ve paketlenmesi gerekir aksi takdirde eşyalarınızın taşınması hiçte mümkün değildir. Eski zamanda taşınmadan önce müşterilerimiz mobilyacı veya Marangozcu ayarlayıp mobilyaları söktürüp taşınmaya hazır hale getirirlerdi, daha sonra eşyalar taşındıktan sonra tekrar mobilyacı gelip eşyaları kurardı. Ama biz Taşıroğlu Erenköy Evden Eve Nakliyat Firması olarak müşterilerimizi bu dertten kurtarmak için bir çalışma başlattık ve her taşıma ekibimiz ile birlikte birde mobilya ustası göndererek tüm işlemleri tek seferde çözüme kavuştururuz. Bu sayede sizleri hem maddi kayıptan kurtarıyoruz hemde zaman kaybından. 

 

Erenköy Evden Eve Nakliyat için Neden Taşıroğlu Nakliyat?

Firmamızı neden seçmeniz gerektiğini sizlere kısaca şu şekilde anlatabiliriz. Firmamız öncelikle kalite ve müşteri portföyü ile başta Erenköy Evden Eve Nakliyat olup daha sonra tüm İstanbul ve Türkiye’ye sınırsız kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Gerek taşınma öncesi prosedürlerimiz ile gerekse yaptığımız tüm hizmetlerimiz ile Erenköy Nakliyeciler arasında her zaman öncü ve lider firma olduğumuzu garanti ederiz. Sizlerde binlerce müşterilerimizin arasında mutlu müşteriler arasında yer almak istiyorsanız bizlere hemen İLETİŞİM sayfasından ulaşıp Erenköy Evden Eve Nakliyat talebinde bulunabilirsiniz.

© 2018 Taşıroğlu Evden Eve Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.