0 216 393 23 35 info@tasiroglunakliyat.com

Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe büyüyen ve devamlı gelişmekte olan firmamız her zaman siz değerli halkımıza sorunsuz bir hizmet vermek gayretinde olmaya devam ediyor. Biliyoruz ki taşınma işi çok zor bir iştir ve doğru firma seçilemediği takdirde çok daha zor bir hal almaktadır. Biz İstanbul Taşıroğlu Nakliyat olarak her zaman sorunsuz bir taşınma sunmak için çeşitli yöntemler bulup geliştirmekteyiz bu geliştirdiğimiz yöntemler sayesinde siz değerli müşterilerimiz hem maddi kayıptan hemde zaman kaybından kurtulmuş oluyorsunuz. 

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları arasında kuşkusuz lider olan firmamız Taşıroğlu Nakliyat hem ekibi hem ekipmanları sayesinde İstanbul Nakliyeciler arasında lider firma olmuştur. Bu konumda bulunmamızın en değerli sebeplerinden biri de yaptığımız hizmetler ve gösterdiğimiz alaka olmuştur.  Şimdi sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetlerden kısaca bahsetmek istiyoruz. 

Evden Eve Nakliyat’ta Ekspertiz Önemi

Her zaman inandığımız bir unsur vardır... “yapacağın işi görmeden anlaşmayın” bu cümleyi uygulamayan Evden Eve Nakliyeciler  maalesef ki çoğu zaman müşterilerine zorlu bir taşınma süreci yaşatmaktadır.  Ekspertiz yapılacak işi yerinde gören ve işin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için gerekli ekip ve ekipmanların temin edilmesi için rapor düzenler ve bu sayede taşınma esnasında hiç bir sorun olmaksızın taşınmış olursunuz Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken kesinlikle öncesinden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmalısınız. 

Evden Eve Nakliyat’ta Ambalajlama Önemi

Ambalajlama Eşya Taşımada olmazsa olmaz faktörlerden biridir çünkü eşyalar ambalaj olmadığı takdirde taşınma esnasında yırtılma kirlenme ve hatta kırılma risklerini beraberinden getirtiyor. Özellikle eşya taşımada dikkat edilmesi gereken konulardan biridir ambalajlama bu şu demek değildir ki her ambalaj yapan firma güvenilir olduğu çünkü bazı kurumsal olmayan veya işinde olmayan şahıs ve firmalar kötü bir ambalaj tarzıyla eşyanızı taşır fakat yine de çok hasarlı bir taşıma olabilir. Bunu da fiyat aldığınız firmadan mutlaka çalışma resimlerini talep edin bizim firmamızın Çalışma Resimlerini FOTO GALERİ sayfamızdan inceleyebilirsiniz.  

Evden Eve Nakliyat’ta Asansör Önemi

Eğer taşındığınız veya taşınacağınız bina katınız yüksek ise mutlaka en çok dikkat etmeniz gereken şey Asansör Sistemi olmalı çünkü yüksek katlara kolaylıkla ulaşmanın en kolay yolu asansörle taşıma dır. Asansör kullanılmadığı takdirde eşyalarınız merdivenlerle yukarı çıkarken veya aşağı inerken demirlere, kapılara veya duvar ve merdivenlere çarparak çok ciddi zararlar görebilir ayrıca yerlere koyulup veya sürtmeden dolayı kirlenme ve çizilme riskleri de çok büyük önem taşır. Oysa ki asansörle taşındığınız zaman eşyalarınız adeta hava dan kamyonun içine kadar ulaşır ve aynı şekilde kamyondan evinize kadar hiç bir yere çarpmadan sürtmeden tek seferde ulaşmış olur eğer ki Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken binanızın katları yüksek ise mutlaka firmamızdan asansörlü taşımacılık hizmeti talebinde bulunun. 

Evden Eve Nakliyat’ta Sigorta Önemi

Sigortalı Taşımacılık çok büyük bir öneme sahip olduğu takdirde maalesef çok nadir bir şekilde talep edilmektedir. Oysaki sigorta sizin garantiniz.  Sigortalı Taşımacılık hizmetini alırken eşyalarınıza gelebilecek her türlü zarar ve ziyandan sigorta şirketi sorumlu olmaktadır. Fakat Sigortasız bir taşınma esnasında her türlü zarar ziyanda karşınızdan maalesef ki muhatap ve sorumlu bulamazsınız, bu önemli uyarılarımızı mutlaka dikkate almalısınız. Biz Taşıroğlu Nakliyat olarak tüm taşımalarımızı sigorta ve kaskolu bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Evden Eve Nakliyat’ta Neden Taşıroğlu Nakliyat

Biz Taşıroğlu Nakliyat olarak yılların bize verdiği tecrübe ve deneyimleri sayesinde sizlere var gücümüzle en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu verdiğimiz hizmetleri her zaman geliştiriyor ve çok daha iyi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz biz İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetinde her ilçeye ayrı bir şekilde ekipler kurarak zamanında ve hızlı bir şekilde sizlere hizmet sunuyoruz. Şimdi dilerseniz bizimle İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilir ve online fiyat teklifi ve bilgi alabilirsiniz.

© 2018 Taşıroğlu Evden Eve Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.